Kategorie
Producenci
Marka własna
Promocje
Wyprzedaż
Super cena
Towary niepełnowartościowe
Zmiany cen
EXPO 2021

Marka własna

Red Blue Base

Grupa ABG Sp. z o.o. jest jedną z pierwszych polskich grup zakupowych z branży artykułów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Została założona w 1997 roku przez polskie, rodzinne firmy handlowe. Naszym celem jest wspieranie rozwoju firm członkowskich poprzez ścisłą współpracę ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami, gwarantującymi najwyższy poziom obsługi logistycznej oraz konkurencyjne warunki handlowe. Wszystkie stowarzyszone firmy mają kilkudziesięcioletnią historię działania, reprezentują w całości krajowy kapitał prywatny o charakterze rodzinnym i do dzisiaj prowadzone są przez ich właścicieli. Obecny skład Grupy ABG to siedem firm członkowskich, będących największymi firmami na obszarze swojego działania. Gwarantuje to najlepsze rozpoznanie potrzeb lokalnych rynków i dopasowanie do potrzeb klienta. Dzięki takiej formule działania, nasza organizacja ma charakter ogólnopolski i działa wg. dewizy: „działaj globalnie, myśl lokalnie”.

 

 

Oferta RBB to przede wszystkim produkty marek RED, BLUE, BASE, ale także produkty uznanych producentów krajowych i zagranicznych dostępne wyłącznie w naszej sieci dystrybucyjnej. Propozycja nasza jest skierowana do hurtowni, sklepów, firm instalacyjnych, serwisantów oraz do odbiorców detalicznych. Oferujemy bardzo szeroki wybór asortymentu począwszy od armatury sanitarnej, grzewczej, wyposażenia kotłowni, aż po instalacje sanitarne. Głównym założeniem przy tworzeniu oferty RBB było:

  • umożliwienie zakupu produktów z branży techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, które są gwarantem jakości i profesjonalnych rozwiązań,
  • zapewnienie dostępności produktów w sieci dystrybucji firm zrzeszonych w Grupie ABG na terenie całej Polski,
  • zagwarantowanie fachowego doradztwa i wsparcia technicznego w zakresie doboru, stosowania i montażu oferowanych produktów.

 

 

Produkty marek RED, BLUE, BASE kierowane są do osób ceniących sobie niezawodność rozwiązań, wysoką jakość, zapewniających komfort ich montażu i użytkowania. Odpowiadają na potrzeby zarówno firm wykonawczych, jak i codziennych użytkowników. Charakteryzują się profesjonalną jakością wykonania, przez renomowanych producentów, zapewniając przy tym trwałość w użytkowaniu.

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW MARKI WŁASNEJ