Kategorie
Producenci
Marka własna
Promocje
Wyprzedaż
Super cena
Outlet
Zmiany cen
TARGI EXPO 2021

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Sprawdź ofertę Euroterm24.pl

O marce

To producent systemów klimatyzacji, pomp ciepła, kurtyn powietrznych, którego oferta dostępna jest w 32 krajach, a na rynku polskim dostępna od 2011 roku.

Produkty marki Kaisai to połączenie nowoczesnej technologii, oszczędności energii, cichej pracy, komfortu użytkowania.
W naszej ofercie dostępne są kompletne zestawy klimatyzatorów ściennych (jednostka wewnętrzna i zewnętrzna).

Dlaczego Kaisai?

INWERTEROWA
TECHNOLOGIA

W urządzeniach klimatyzacyjnych wpływa na zmniejszenie zużycia prądu, co wiąże się z obniżeniem kosztów chłodzenia pomieszczeń. Co więcej, zastosowanie tej technologii pozytywne wpływa na cichą pracę urządzenia oraz szybsze osiągnięcie pożądanej temperatury obiektu.

FUNKCJE
KOMFORTU

W produktach KAISAI zastosowano szereg funkcji komfortu, zwiększających wygodę z użytkowania urządzeń, jak również dodatkowych możliwości w sterownikach urządzeń, dzięki którym zarządzanie klimatyzacją nigdy nie było tak przyjemne.

FUNKCJA
WIFI

W standardzie to wygodne sterowanie klimatyzacji za pomocą aplikacji zainstalowanej w urządzeniu mobilnym (telefon, tablet). Możliwość kontroli parametrów pracy urządzenia 24h na dobę z każdego miejsca na świecie.

CZYNNIK
CHŁODNICZY R32

Wprowadzany w klimatyzatorach KAISAI posiada niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego, co ma pozytywne przełożenie na środowisko, a jednocześnie spełniane są europejskie wymogi legislacyjne.

NOWOCZESNE
FILTRY

Stosowane w urządzeniach gwarantują czyste i świeże powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Filtry wychwytują bardzo małe cząstki pyłu, bakterie, grzyby i drobnoustroje, pozostawiając zdrowe i czyste powietrze.

OSZCZĘDNOŚĆ
ENERGII

Rozwiązania zwiększające energooszczędność są wykorzystywane w produktach klimatyzacyjnych, dzięki którym przy wybranych funkcjach możliwa jest oszczędność energii nawet do poziomu 80%.

Produkty Kaisai


Kaisai FLY
Doskonałe rozwiązanie do sypialni, salonu czy biura

Energooszczędny klimatyzator ścienny Kaisai Fly z czynnikiem chłodniczym R32 to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Jego uniwersalny, ponadczasowy design sprawia, że pasuje do każdego wnętrza.
Urządzenie wyróżnia się możliwością grzania przy temperaturze zewnętrznej nawet do -25°C. Funkcja Wi-Fi w standardzie zwiększa wygodę sterowania klimatyzacją, a nowoczesny pilot bezprzewodowy umożliwia korzystanie z 3 dodatkowych funkcji: samooczyszczania parownika (Self Clean), stałego grzania 8°C (Heating 8°C) oraz czujnika temperatury w pilocie (Follow Me).Kaisai ECO
Ecologiczne klimatyzatory, Economiczny wybór 

Technologia oszczędzania energi pozwala na pracę urządzenia w trybie ekonomicznym, który w porównaniu z konwencjonalnym trybem daje oszczędność naet do 70% zużytej energii 
Urządzenia linii ECO występują w zakresie mocy chłodniczej 2,6-7kW i mocy grzewczej 2,9-7,3kW.

Sprawdź produkty Kaisai

Więcej >


Bosch na całym świecie cieszy się reputacją firmy oferującej najwyższej jakości produkty i usługi. Globalne standardy organizacyjne i produkcyjne gwarantują bezsporną jakość oraz bezproblemowe użytkowanie oferowanych rozwiązań.

Produkty Bosch

Climate 3000i

Skuteczne rozwiązania i spokój na lata

Urządzenie oferuje wiele funkcji, a dzięki wysokiej klasie efektywności energetycznej A++ jest niezwykle wydajne. Ochrona przed korozją zapewnia długą żywotność.
Wydajna funkcja i-Clean eliminuje szkodliwe bakterie poprzez podgrzanie do temperatury56°C w parowniku. Czyste powietrze następnie jest wdmuchiwane do pomieszczenia.

Climate 5000i

Prostota i wysoka jakość dla komfortowego chłodzenia oraz grzania.

Climate 5000 IBW ma wbudowaną funkcję autodiagnozy pracy. System wykryje ewentualne nieprawidłowości takie jak np. wyciek czynnika chłodniczego. Urządzenie może pracować również w trybie awaryjnym.
Dzięki automatycznej zmianie kierunku nawiewu chłodne powietrze trafia w każdy kąt pomieszczenia a dodatkowo funkcja Turbo pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w krótkim czasie.

Air Flux 5300


Kompaktowe rozwiązania systemów VRF do hoteli i obiektów komercyjnych

System Air Flux 5300, charakteryzując się dynamicznie regulowanym przepływem czynnika (VRF), wymaga tylko niewielkich przestrzeni instalacyjnych, w odróżnieniu do klasycznych instalacji kanałowych.

Koncepcję technologiczną stworzono z myślą o jak największym uproszczeniu pracy instalatora. Na przykład: proces montażu ułatwiają kompaktowe rozmiary jednostek. Ponadto inteligentne funkcje elektronicznie dbają o ograniczenie czasu rozruchu, a następnie konserwacji.

Sprawdź produkty Bosch

Więcej >